niedziela, 29 listopada 2015

Blogowanie pod jemiołą - zapowiedź akcji

Mogę już oficjalnie napisać, że niedługo rozpoczynamy "Blogowanie pod jemiołą" po raz drugi! Miło mi Was poinformować, tym bardziej, że ubiegłoroczna akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a teraz również zapowiada się świetna zabawa!Jeszcze niewtajemniczonym mówię o co chodzi. Od 1 do 24 grudnia codziennie u blogerów kulturowo-językowych biorących udział w akcji będą ukazywały się wpisy o tematyce świątecznej. U każdego w ramach "Blogowania pod jemiołą" pojawi się jeden wpis, codziennie na innym blogu (lub innych blogach). Dokładny rozkład jazdy znajdziecie na poniższym kalendarzu (klikając w okienko przeniesiecie się bezpośrednio do wybranego wpisu): 

Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Dzień 6 Dzień 7 Dzień 8 Dzień 8 Dzień 9 Dzień 10 Dzień 11 Dzień 12 Dzień 13 Dzień 14 Dzień 15 Dzień 16 Dzień 17 Dzień 18 Dzień 19 Dzień 20 Dzień 21 Dzień 22 Dzień 23 Dzień 24 Dzień 24 Image Map

Mój wpis pojawi się na blogu 17 grudnia, zapraszam!

Muszę Wam powiedzieć, że będzie się działo! W "Blogowaniu pod jemiołą" oprócz ciekawych wpisów czekają na Was ...KONKURSY!!! :) 
Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie dołączyć do wydarzenia na fb: tutaj
Zapraszam też na Twitter, Google + i blog grupowy.Jeszcze jedno!

W tym roku blogerzy kulturowo-językowi przygotowali jeszcze jedną niespodziankę! Lubicie dostawać i wysyłać kartki świąteczne? Ale nie takie internetowe, tylko prawdziwe? :) 

Jeśli tak, oznacza to tylko jedno. Musicie dołączyć do akcji Językowa Kartka Świąteczna. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj, powiem tylko ogólnie: niezależnie od tego gdzie mieszkacie, biorąc udział w akcji dostaniecie i wyślecie kartkę świąteczną w języku obcym. Zgłaszać można się do piątku, 4 grudnia


2 komentarze:

  1. Super! szkoda ze przegapilam deadline...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Aj, szkoda! Ja przyznam, że przez mój ostatni nawał pracy odpuściłam.. Dobra wiadomość jest taka, że 'Blogowanie pod jemiołą' na razie jest nieprzedatowane :)

      Usuń